Otwarcie Salonu Partnerskiego

Największy w regionie i jeden z największych w Małopolsce Salon Partnerski marki Wiśniowski. Miejsce, gdzie na ponad 200 metrach kwadratowych został zaprezentowany pełny asortyment firmy Wiśniowski.

Znajdziecie tu Państwo bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, okna pvc i aluminiowe, a także całą paletę ogrodzeń – czyli panele ogrodzeniowe, bramy posesyjne oraz furtki. Salon w Wadowicach to miejsce, w którym uzyskacie pełną informację na temat interesującego Państwa wyrobu, otrzymacie kompletną wycenę wraz z wizualizacją oraz dowiecie się jakie możliwości drzemią w nowoczesnych technologiach. Nasi konsultanci z przyjemnością przedstawią Państwu szereg rozwiązań zarówno kolorystycznych jak i technicznych, a nasi montażyści wykonają bezpłatny pomiar. To wszystko składa się na kompleksową obsługę wraz z prezentacją asortymentu firmy Wiśniowski.

Tuż obok salonu  znajduje się jeszcze większy obiekt – salon Kontra Home, w którym na 600 metrach kwadratowych zgromadzono ofertę wiodących producentów podłóg drewnianych, paneli i drzwi wewnętrznych. W jednym miejscu, możecie Państwo zrealizować swoje pomysły dotyczące zarówno wnętrza domu czy mieszkania, a także wyposażyć je w najnowocześniejsze elementy z zakresu okien, drzwi, bram garażowych oraz ogrodzeń posesyjnych. Salon Partnerski Wiśniowski oraz salon Kontra Home to  doskonałe miejsce również dla wykonawców – firm budowlanych, deweloperów oraz projektantów. Miło spędzony czas przy kawie, na pewno zaowocuje trafnymi wyborami i zadowoleniem klienta.

Masz pytania? Zadzwoń:

Salon partnerski Wiśniowski -  533 593 464

Kontra Home drzwi podłogi - 570 312 405

powrót do listy

Newsletter

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności