Komplet stolarki od jednego producenta? Zacznij od okien

Od 30 lat produkty Wiśniowski są częścią milionów budynków na całym świecie. Firma z pasją wesprze Cię w ważnym i niezwykle wymagającym procesie budowy domu. Teraz masz możliwość wsparcia znacznie wcześniej – już na etapie wyboru okien.

Wyjątkowe okna PVC z najlepszych profili VEKA w klasie A, z okuciami Maco i niemal niewidocznym dla oka zgrzewem V-Perfect. Marzysz o czymś jeszcze? Dzięki osiągnięciom Przemysłu 4.0 stało się możliwe stworzenie produktu made to measure, szyty na miarę Twoich potrzeb. Nie szukaj dalej – zaufaj autorskiemu konceptowi bramy, okien, drzwi i ogrodzenia w jednym designie.

Kolory w produktach Wiśniowski zostały dobrane z najwyższą starannością ponieważ dom musi być również piękny. W kolekcji Home Inclusive 2.0 możesz wybrać wszystkie elementy w jednym z 16 autorskich kolorów strukturalnych z metalicznym efektem 3D!

Okna Wiśniowski spełniają najwyższe wymagania techniczne. Cyfry to jednak nie wszystko – równie ważne są Twój spokój i czas. Bądź mądry, weź wszystko od jednego producenta. Zamów okna, drzwi, bramy i ogrodzenie podczas jednej wizyty w naszym salonie partnerskim. Skorzystaj też z atrakcyjnych sposobów finansowania w programie ratalnym.

powrót do listy

Newsletter

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności