Drzwi

Drzwi zewnętrzne - to połącznie dwóch przestrzeni, otoczenia i wnętrza domu. Drzwi zewnętrzne Wiśniowski łączą wizualnie to, co wewnątrz z tym, co stanowi otoczenie domu i jego fasadę. Pierwsze wrażenie na zewnątrz dla naszych gości i domowników - dlatego tak ważny jest ich wybór. Drzwi zewnętrzne Wiśniowski pozwalają się w pełni spersonalizować. Komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny ale również podkreślenie wyjątkowości Twojego domu - zapraszamy do Salonu Partnerskiego Wiśniowski w Wadowicach.

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE CREO

Ty również możesz wykreować swoje wymarzone drzwi - drzwi zewnętrzne aluminiowe CREO Wiśniowski - oryginalne, stabilne i przede wszystkim ciepłe. Salon Parterski Wiśniowski Wadowice serdecznie zaprasza na ekspozycję, abyś mógł osobiście przekonać się o najwyższych standardach drzwi Creo.

czytaj więcej

ALUMINIOWO-STALOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE NOVA

Drzwi zewnętrzne Wiśniowski NOVA czyli aluminiowo-stalowa konstrukcja. Aluminiowa ościeżnica z przegrodą termiczną o grubości 77 mm, natomiast skrzydło wypełnione jest płytą z ekstrudowanej pianki polistyrenowej PU, ze stalowym płaszczem i pakietem szyb dwukomotowych. To idealne połączenie świetnych parametrów technicznych i dużych możliwości aranżacji.

 

czytaj więcej

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE DECO

Wszechstronność zastosowania, jakoś która nie znajduje równych sobie w tej klasie cenowej - właśnie takie są drzwi aluminiowe zewnętrzne DECO Wiśniowski. Praktyczne, ekonomiczne i świetnie zaprojektowane zrobią wrażenie na każdym, kto będzie gościem w Twoim domu. A Tobie zagwarantują komfort i bezpieczeństwo.

 

czytaj więcej

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE PLUS LINE

Połączenie tradycyjnej zabudowy i aluminiowych drzwi zewnętrznych to możliwe! A to dzięki produktowi Plus Line firmy Wiśniowski. Mnogość przeszkleń, kolorów, a także wariantów jedno lub dwuskrzydłowych. Drzwi zewnętrzne Plus Line to gotowa, zdefiniowana kolekcja wzorów.

czytaj więcej

STALOWE PŁASZCZOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE

Stalowe drzwi płaszczowe Wiśniowski idealnie dopasowane do pomieszczeń technicznych - kotłownia, pralnia czy garaż. Mnogość kolorów, wykończeń, dbałość o najmniejszy szczegół - dzięki temu łatwiej można dobrać właściwe rozwiązania.

 

czytaj więcej

DRZWI BOCZNE ALUMINIOWE - PANELOWE

Aluminiowe drzwi panelowe firmy Wiśniowski - idealnie sprawdzają się jako boczne wejście do garażu. Mogą również być alternatywą dla bramy rozwiernej w wersji dwuskrzydłowej. Wypełnienie stanowi panel wykorzystywany do produkcji skrzydła bramy segmentowej lub roletowej.

 

czytaj więcej

DRZWI BOCZNE STALOWE

Drzwi boczne stalowe to uniwersalne rozwiązanie będące doskonałym uzupełnieniem dla bramy uchylnej lub rozwiernej.

czytaj więcej

STALOWE PŁASZCZOWE DRZWI WEWNĘTRZNE

Uniwersalne, praktyczne i dopasowane do każdego obiektu. Rozwiązanie idealne do pomieszczeń technicznych, niestanowiących odrębnego wejścia do budynku. Szeroka gama opcji dodatkowych – akcesoriów i kolorystyki oraz odrębna paleta kolorystyczna jasnych oklein drewnopodobnych.

czytaj więcej

DRZWI CAŁOSZKLANE

Drzwi całoszklane Wiśniowski - różne opcje wykonania, pełna gama wykończeń i dopasowane elementy. Drzwi szklane firmy Wiśniowski dają niezliczone możliwości kształtowania wnętrz i pozwolą stworzyć wyjątkową przestrzeń.

czytaj więcej